PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651592}

Miasta miłości

Third Person
6,7 17 949
ocen
6,7 10 1 17949
6,0 4
oceny krytyków
Miasta miłości
powrót do forum filmu Miasta miłości

Zastanawiało mnie jak interpretować to, że notatka z adresem znalazła się w Paryżu, mimo, że Julia pracowała w Nowym Jorku. Wydawało mi się, że jest to jedynie luźne spięcie dwóch historii.

Myślałem, że coś mi umknęło i obejrzałem film jeszcze raz. Po drugim razie stwierdziłem, że może historia Julii to ta, którą Michael opisywał w swojej książce. To by pasowało.

Tylko co historią Seana i Moniki? Ze względu na podobieństwo do tego co się stało z dzieckiem Michaela, też można to uznać z historię z powieści. Co myślicie?

ocenił(a) film na 9
bart_diggy

serio potrzebowałeś obejrzeć film drugi raz, żeby zrozumieć coś co było łopatologicznie przedstawione na końcu? Tak, to znalezienie notatki miało miejsce w jego umyśle / na ekranie jego laptopa / na kartach jego książki. Tak jak luźno powiązane, poruszone w filmie wątki.

ocenił(a) film na 9
dagemi

No może nie aż tak łopatologicznie znowu, ale i tak film uważam jest o niebo lepszy od naiwnego do granic możliwości "Crash". Sam jestem świeżo po seansie i z pewnością za drugim podejściem zwrócę uwagę na więcej smaczków bo wydaje mi się że po pierwszym seansie to nikt nie potrafi jednoznacznie zinterpretować pewnych wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones