PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7803}

Moja macocha jest kosmitką

My Stepmother Is an Alien
6,1 28 991
ocen
6,1 10 1 28991
6,2 5
ocen krytyków
Moja macocha jest kosmitką
powrót do forum filmu Moja macocha jest kosmitką

Czy tylko ja się bałam tego dziwnego stworzenia,które tytułowa macocha trzymała w torebce?
Pamiętam,że raz po obejrzeniu tego filmu panicznie bałam się spać przez tydzień lub nawet
dłużej. Brrr..

ocenił(a) film na 7
Schwarzii

jak byłam mała to również się bałam, ale po latach, to stworzenie wygląda tylko zabawnie ;)

Mia_

Dokładnie xD
Tak jak Buka i wiele innych postrachów dzieciństwa :d

Schwarzii

Wszyscy mieli się go bać, takie było założenie :). A ja miałam podobną torebkę :D

ocenił(a) film na 10
Szarobure

A ja nie. Może dlatego że miałem wtedy 15 lat... chyba. Na Zemście Po Latach w kinie to się bałem. Z całą kolonią w Wa-wie poszliśmy na film od 18-lat. Jeszcze bileterka pytała ile my to mamy lat, a my twardo 18. Była to druga klasa SP. Czy ktoś pamięta Wejście Smoka w kinach od 18-tu lat? Mój wujek tak przekabacił babkę że mnie wpuściła. Potem były jazdy. Milicja w środku seansu potrafiła wejść i wylegitymować wszystkich na sali. Mnie to na szczęście ominęło. Kiedy w szkole mówiłem chłopakom że byłem na Wejściu Smoka to nie wierzyli. W ogóle w tych latach jak ktoś miał w domu VHS to pół osiedla u niego siedziało. To były czasy.

iraz75

Z tą milicją to ostro odjechałeś....

ocenił(a) film na 10
sankt1910

Tak było, potem tylko na wejściu sprawdzali czy mają ludzie zielone dowody

ocenił(a) film na 10
Schwarzii

Poltergeist też był w dechę. Bałem się po nim drzew za oknem i zaglądać pod łóżko.

ocenił(a) film na 10
Schwarzii

ja też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones