PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7803}

Moja macocha jest kosmitką

My Stepmother Is an Alien
6,1 28 996
ocen
6,1 10 1 28996
6,2 5
ocen krytyków
Moja macocha jest kosmitką
powrót do forum filmu Moja macocha jest kosmitką

dublerka

ocenił(a) film na 6

W tym filmie Kim Basinger miała dublerkę, tylko co było tu do dublowania?

ocenił(a) film na 7
ferdek_5

Film oglądałem po raz ostatni jakieś 10-12 lat temu, ale pamiętam, że była tam taka scena, w której Basinger się uchlała na jakimś przyjęciu i potem niemalże skakała pod sufit i chodziła na rękach - coś tego typu tam było, całkiem konkretne popisy akrobatyczne i do tej sceny na pewno była konieczna dublerka-gimnastyczka.

ferdek_5

Scena w której Celeste zrywa z siebie koszule nocną przed Stevem i idą do łóżka
jak widzisz na filmie jest ona ustawiona plecami do kamery ( kto inny zerwała koszule nocną siebie ) bo nie jest tajemnicą , że KJim Basinger jest bardzo wstydliwa i nie gra w scenach rozbieranych w tego typu scenach zawsze ją dublowały inne babki bo ona zwyczajnie się krepowała rozebrać przed kamerą. ;) Nawet był o tym artykuł niedawno na wirtualnej.
:P

ocenił(a) film na 6
Amon_87

Mnie się wydaje że ona musiała do tego dojrzeć. W 9 1/2 tygodnia była dublowana chociaż nie było tam wcale wulgarnych scen. Ale już w Ucieczce gangstera zagrała w scenie erotycznej w której było widać ją nagą od przodu.
Ale przecież w Moja macocha... było widać tylko plecy. Już zza tej nocnej koszulki było widać sutki, a tam nie zastępowała ją dublerka.

ocenił(a) film na 6
ferdek_5

Dublerka była we wszystkich scenach ostrego seksu z Aykroydem.
Kim by nie dała rady się tak wygiąć i musiała ją zastąpić kobieta-guma.

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Gdzieś ty tam widział ostry seks?

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Pewnie widziałeś tę gównianą wersję dla dzieci.

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Taa, bo wersję hardkorową dla dorosłych to chyba tylko ty widziałeś. Albo ci się pomyliło z 9 i pół tygodnia. O ile w ogóle kojarzysz taki film.

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Phehehhh, tę wersję widzieli wszyscy dorośli, a dla ciebie, szczunie, jest ta gówniana wersja z wyciętymi scenami seksu, nalotu kosmitów na miasto i wielu innych, którą puszczają w niedzielę po południu. Poczekaj parę lat, to może rodzice ci pozwolą obejrzeć wersję dla dorosłych.

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Hm, pierwszy raz ten film widziałem na początku lat 90. Ciebie pewnie wtedy nie było jeszcze w planach. Ale spoko, nie będę się kłócił z kimś tak mrocznym jak ty.

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Phahah, toś sobie dodał wieku, gimbusie. Ciebie w planach jeszcze nie było, jak ja już od dawna łaskotałem laski moimi bujnymi kłakami na jajach.

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Taa, i pewnie uprawiałaś równie ostry seks jaki jest pokazany w tym filmie - hahahaha. I to pewnie z samą Kim Basinger. A laski to ty może i łaskotałeś, ale tylko takie które wyrywałaś z choinki. A jeżeli mnie w planach wówczas nie było to ty musisz być już dobrze po 50. Ale raczej wątpię bo po twoich wypowiedziach dałbym ci najwyżej 13 latek.

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Co ty możesz wiedzieć o seksie, szczylu. Tyle, co z Wikipedii wyczytasz.:P

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Taaa, odezwał się specjalista od ostrego seksu który widział tylko raz, w filmie "Moja macocha jest kosmitką" hahahahaha.

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Ale ja przynajmniej widziałem ten film, nie to, co osrusy, które nawet nie wiedzą, że on istnieje.:>

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

I na tym filmie przeznaczonym TYLKO DLA DOROSŁYCH - jakim według ciebie jest - "Moja macocha jest kosmitką" twoja edukacja seksualna się widocznie skończyła. Wiesz już przecież wszystko, panie "specjalisto" od ostrego seksu :)))

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Do ciebie nie dociera, że ten film ma dwie wersje? Jedna dla dzieci, druga o pół godziny dłuższa 18+? Co za suchar umysłowy, masakra...

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Z zaznaczeniem że tą wersję 18+ widziałeś tylko ty:) Ale może podasz jakieś inne filmy w których również dostrzegłeś ostry seks? Nie wiem - może coś takiego widziałeś w Rambo? Albo w Komando? A może w Rockym?

ocenił(a) film na 6
Heatseeker

Kompletny łom.^

ocenił(a) film na 7
Giuseppe_Baldini

Taką masz ksywkę? Nawet pasuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones