PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390787}

Zaraz wracam

While She Was Out
4,6 5 520
ocen
4,6 10 1 5520
Zaraz wracam
powrót do forum filmu Zaraz wracam

Film Zaraz Wracam, oglądałem 2 dni temu i mnie się bardzo podobał. Trzymał napięcie od pierwszej do ostatniej minuty,nie można było się nudzić oglądając go, w dodatku zakończenie zaskakujące. 8/10

ocenił(a) film na 4
AdamBayern01

Ale jaki nielogiczny ten film. Jak można dać tak wysoką ocenę filmowi który powinien być z gatunku Sci-Fi bo same nieprawdopodobne rzeczy sie w nim dzieją.

ocenił(a) film na 7
diavolo0801

Nie wymagajmy od thrillera by był prawdopodobny. Jest dobra akcja, nie ma aktorskiego drewna, więc można dać się porwać. "Milczenie owiec", "Siedem" czy trylogię "Millenium" też można dać do Sci-Fi, bo tyle tam nieprawdopodobnych zwrotów akcji się dzieje, a jednak nikt tego nie robi. Wiadomo, że przy takich arcydziełach "Zaraz wracam" jest tylko małym filmikiem klasy B, ale jednak nie jest jakimś dnem. Ja włączyłem go zasypiając, a takie emocje we mnie wywołał, że nie dałem rady leżeć, więc będę go bronił.

ocenił(a) film na 4
huppert

Dno to może nie jest ale prawie dno

ocenił(a) film na 3
diavolo0801

Gościa ostro poniosło z tą 8 film jest słaby, gra jest słaba, scenariusz słaby a kobieta ucieka tak jakby się za każdym razem chciała wpakować w ten nieudolny pościg partaczy z ujemnym iq

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones