PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390787}

Zaraz wracam

While She Was Out
4,6 5 520
ocen
4,6 10 1 5520
Zaraz wracam
powrót do forum filmu Zaraz wracam

Zakończenie

ocenił(a) film na 2

Co powiecie o zakończeniu? Kto kręci takie filmy? Przecież to jest totalnie żenujące. Zabiła troje ludzi i była świadkiem innego morderstwa. Po co jechać z tym na policję? Lepiej zabić męża. Pośpiewać kolędy. A co tam? I ten mąż. Żona wraca do domu w środku nocy brudna w ziemi, we krwi, obszarpana ale mąż tego nie widzi tylko każe jej zdjąć buty -,-

rafal_skoneczny

Trochę rozumiem to zakończenie, w skrajnych sytuacjach ludzie nie zawsze robią to co trzeźwo myśląc na pewno by zrobili. Słyszałam o przypadku kiedy to kobieta urodzila dziecko w domu sama, nie zadzwoniła po karetkę, mezowi kiedy do niej dzwonil nie powiedziala ze urodzila a dopiero 2 dni pozniej kiedy wrocil do domu zobaczyl dziecko i zawiozl zone z noworodkiem do szpitala. Na szczescie zadnemu z nich nic sie nie stalo, ale jak widzisz kobieta byla w takim szoku ze nie myslala racjonalnie, Della podobnie. A co do jej meza... moze ona go na tyle nie obchodzila, ze nawet to ze jest brudna nie bylo dla niego wazne tylko to ze znowu robi balagan

ocenił(a) film na 2
ilona785

Ale tu już przechodzimy od skrajności w skrajność. Rozumiem, że mogę się nie kochać i w ogóle ale bez przesady. A co do irracjonalnego zachowania - to jednak to zakończenie było bardzo irracjonalne.

ocenił(a) film na 6
rafal_skoneczny

Tylko, że ja raczej wątpię, by faktycznie go zabiła. Na górze były jej dzieci itp. Już bardziej obstawiam, że pogroziła mu bronią i nie wiem, kazała się wynosić, czy coś.

ocenił(a) film na 2
wimpy209

To już lepiej żeby go zabiła. Gdyby mi żona groziła bronią, to pewnie zabrałbym dzieci a ją wsadził do wariatkowa.

ocenił(a) film na 3
rafal_skoneczny

Zgadzam się , film ogólnoe słaby , wiele niedorzeczności .

rafal_skoneczny

też uważam że zakończenie jest głupie

użytkownik usunięty
rafal_skoneczny

Ja myślę, że widział, ale nic go to nie obchodziło, bo niektórzy są tak porąbani, że brak słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones